×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 446

O Firmie

Jesteśmy firmą geodezyjną posiadającą wieloletnią tradycję, którą wspieramy ciągłym podnoszeniem naszych kwalifikacji. Funkcjonujemy na rynku od 1997 roku i od tego czasu stale rozwijamy się. Śledzimy nowinki na naszym runku i wdrażamy coraz nowocześniejsze techniki pomiarowe, edycyjne i obliczeniowe. Korzystamy z najlepszej klasy sprzętu i oprogramowania. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo za przystępną cenę.

Możemy poszczycić się doskonałymi referencjami i współpracą z najlepszymi firmami w kraju. Naszą specjalizacją jest geodezja inżynieryjna, głównie obsługa budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Współpracujemy ze specjalistami z zakresu prawa własności i prawa budowlanego, dzięki temu w krótkim czasie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania i znaleźć najlepsze rozwiązania.

Nasza firma wykonuje inwentaryzacje przyłączy i sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, energetycznych, mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków oraz innych obiektów budowlanych, inwentaryzacje architektoniczne elewacji oraz rzuty kondygnacji budynków.

Do każdego zadania podchodzimy rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Stawiamy na jakość naszych usług. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Zapewniamy szybką i rzetelną obsługę zlecenia. Zapytania i zlecenia rozpatrujemy w ciągu 24h.

Zachęcamy do kontaktu osobistego i telefonicznego.